یکشنبه, ۲۴ مهر , ۱۴۰۱ ساعت تعداد کل نوشته ها : 126 تعداد نوشته های امروز : 0×
️آقای استاندار عجول نیستیم ولی خسته‌ایم!!/مغرض نیستیم اما نگرانیم…
۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۹:۱۱
شناسه : 801
بازدید 182
0
مغرض نیستیم اما نگرانیم...

️آقای استاندار عجول نیستیم ولی خسته‌ایم!!/مغرض نیستیم اما نگرانیم… 🔹ما نسلی هستیم، خسته از مدیرانی، که چندین سمت با چندین تخصص جداگانه را تجربه کرده‌اند، نسلی که مدیرانمان از صنعت به سیاست، از اقتصاد به کشاورزی، از میراث فرهنگی به امور فرهنگی تنها جابجا می‌شوند و دستاوردشان تنها وقت کشی و آزمون و خطاست. 🔹ما […]

ارسال توسط : نویسنده : امین پارسا منبع : پایگاه خبری ویردار
پ
پ

️آقای استاندار عجول نیستیم ولی خسته‌ایم!!/مغرض نیستیم اما نگرانیم…

🔹ما نسلی هستیم، خسته از مدیرانی، که چندین سمت با چندین تخصص جداگانه را تجربه کرده‌اند، نسلی که مدیرانمان از صنعت به سیاست، از اقتصاد به کشاورزی، از میراث فرهنگی به امور فرهنگی تنها جابجا می‌شوند و دستاوردشان تنها وقت کشی و آزمون و خطاست.

🔹ما نسلی هستیم که شعار چرخش نخبگان را شنیده‌ایم، ولی تنها شاهد چرخش مدیران بوده‌ایم، مدیرانی که تنها دستاوردشان پیدا کردن افرادی است که در هر دولتی پشتشان را زمین نگذارند.

🔹ما نسلی هستیم که مدیران کشورمان ۸ سال سه تیغه کرده و پروفسوری در جلسات بوده‌اند و ۸ سال ریش می‌گذارند، بجای این‌که از انقلابی شدن، ریشه دار بودنش را یاد بگیرند، تنها ریش گذاشتنش را یاد گرفته‌اند.

🔹نسلی که برای کارآمدها بازنشستگی را در ۳۰ سال خدمت دیدیم و برای سیاسی‌کارها بازنشستگی را مادام‌العمر تجربه کردیم، مدیرانی که الان ۴۰ سال است مدیرکل بوده‌اند، فرماندار شده‌اند و الان معاون و مشاورند تا نکند خدایی ناکرده فلان نماینده یا فلان رجل سیاسی دل‌آزرده شود.

🔹ما نسلی هستیم که نماز خوان و مسجدی بودیم، ولی نمی‌دانستیم مسجد با مسجد فرق دارد!!!

🔹آقای استاندار ما نسل عجولی نیستیم، تنها خسته‌ایم، خسته از مدیرانی که ۸ سال در اجرای یک زیرگذر برای شهرک صنعتی نیمه تعطیل این استان درمانده بودند و همچنان در دولت انقلابی جولان میدهند، خسته از عدم جابجایی مدیری که ۸ سال بخاطر فلان نماینده جنوب استان مایه حیات ملت را به بازی گرفته است و همچنان در قدرت است.

🔹عجول نیستیم، خسته‌ایم از مدیرانی که مدیریت بحرانشان، بحرانی بود و امروز با یک تغییر چهره کوچک ما را به سخره گرفته اند و مدیریت آنها به اندازه یک ریزگرد به مردم آرامش نمی‌دهد.

🔹خسته‌ایم از دیدن جوانان انقلابی که در ادارات بخاطر نداشتن پشتوانه سیاسی یا اینکه در کارناوال‌های انتخاباتی نماینده‌ای را حمایت نکرده‌اند، باید در گوشه‌ای توان و تخصص آنها تلف شود و ناکارآمدهای سیاسی بر آنها مدیریت کنند.

🔹به هرحال آقای دکتر زیویار ما عجول نیستیم ولی وقتی میبینیم امیدمان در وقت تلف کردن مدیریت ارشد استان در انتصابات در حال نامیدی است، خسته‌تر می‌شویم.

🔹عجول نیستیم ولی وقتی میبینیم بجای اینکه به نقدهایمان فکر کنند، به آنها تهمت جانبداری می‌زنند خسته می‌شویم.

🔹حق بدهید خسته باشیم، حق بدهید امیدمان کمرنگ شود، حق بدهید وقتی می‌خواهیم به جامعه امید بدهیم برخی از انتصابات دستمان را لمس کند و قلم‌مان را لغزان… پس لطفا برای یکبار هم که شده در دلمان را گوش دهید، به آن فکر کنید و اگر عجول و مغرض خطابمان نکردید به آن عمل کنید…

📝 امین پارسا_ روزنامه‌نگار

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.