دوشنبه, ۱۷ مرداد , ۱۴۰۱ ساعت تعداد کل نوشته ها : 113 تعداد نوشته های امروز : 0×
رییس شورا و سرپرست شهرداری خرم آباد انتخاب شدند
۱۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۷:۴۳
شناسه : 530
بازدید 477
1
انتخابی به رنگ طایفه پس از یک دوره ناکامی شورای شهر خرم آباد در دوره پنجم و بدنبال انتخابات شوراهای شهر و روستا که اردیبهشت ماه برگزار شد و مشخص شدن اسامی منتخبین شورای ششم، سرانجام اولین جلسه شورای جدید با ترکیب کاملا متفاوت تشکیل شده و هیئت رئیسه سال اول برگزیده شدند. در این جلسه سعید فتوحی بعنوان سرپرست شهرداری خرم آباد انتخاب شد
ارسال توسط : نویسنده : سهراب فرشاد منبع : www.virdar.ir
پ
پ

در جلسه افتتاحیه ششمین دوره شورای شهر خرم آباد که صبح پنج شنبه ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد هیئت رئیسه شورا ترکیب خود را شناخت. در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات محمد شریفی مقدم شهردار خرم آباد در طول حدود دو سال دوران مدیریت خویش، سعید فتوحی بعنوان سرپرست شهرداری انتخاب و جایگزین شریفی مقدم شد. منتخب نمایندگان شورا پیش از این در مقام مدیریت شهرداری منطقه سه فعالیت داشت و دارای سوابق مدیریتی دیگری همچون معاونت عمرانی، معاونت اداری مالی و مدیر عاملی سازمان عمران می باشد.

در ابتدای این جلسه نیز رضا بیرانوند از طرف سایر اعضاء شورا بعنوان رئیس سال اول شورای ششم برگزیده شد. بیرانوند کارمند شهرداری خرم آباد است و تنها عضو این دوره شورای شهر است که سابقه عضویت پیشین در این نهاد را دارد و عضو دوره چهارم شورای شهر بوده است.

 مجید دریکوند نیز بعنوان نایب رئیس شورا انتخاب شد. دریکوند از پرسنل جهاد دانشگاهی است و سابقه معاونت این نهاد و ریاست موسسه آموزش عالی آن را در سوابق خود دارد.

همچنین هادی زینی وند از دیگر پرسنل شهرداری خرم آباد و دارای سوابق قهرمانی ورزشی در رشته کشتی بعنوان خزانه دار و حمید صفریان از پرسنل تامین اجتماعی و مدیران میانی این سازمان بعنوان منشی هیئت رئیسه انتخاب شد.

سرپرست منتخب شهرداری و تعدادی از اعضاء شورای شهر خرم آباد از یک طایفه هستند که از هم اکنون بیم آن می رود که این قرابت قومی قبیله ای در مدیریت شهر و اتخاذ تصمیمات شورا و شهرداری تاثیر منفی گذاشته و زمینه ساز اقدامات نامیمون در این مجموعه شود.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.